fbpx

Zmontujemy to razem

Od ponad 6 lat zajmuję się produkcją i montażem filmów i kursów na platformy internetowe. W swoim dorobku mam również kilka produkcji reklam pod telewizję, przygotowanie ponad 40h materiałów na konferencję Influencer Live Wrocław 2020 oraz klipów muzycznych. Oferuję przygotowanie i profesjonalny montaż materiałów pod kursy online, webinary oraz produkcje komercyjne. Jeżeli nie masz sprzętu i nie wiesz w jaki sposób nagrać swój materiał, bez problemu pomogę w jego przygotowaniu.

O mnie

Nazywam się Bartosz Pussak i fotografia jest ze mną już od blisko 15 lat. Stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Wykonuję zdjęcia każdego dnia, uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. Najlepiej czuję się w portretach, fotografii produktowej oraz w produkcji filmów, wspomagających budowanie wizerunku w biznesie i reklamie produktów.  Od wielu lat mieszkam w Poznaniu i to właśnie tutaj poznałem moją żonę, zacząłem pierwszą poważną pracę i tutaj urodziły się moje córki Amelia i Matylda.

Jestem osobą kreatywną i nie boję się wyzwań. W 2017 roku zapoczątkowałem projekt LUDZIE POZNANIA, o którym napisały m.in portal Noizz.pl oraz magazyn Poznański Prestiż. Mam na swoim koncie sesje artystów oraz pisarzy tj. Max Czornyj, Remigiusz Mróz, Grzegorz Hyży, Tomasz Kieres czy Grzegorz Brudnik.

Zdjęcia z sesji Remigiusza Mroza pojawiły się na okładce czasopisma Pocisk. Wykonywałem również sesje zdjęciowe dla klubu piłkarskiego Raków Częstochowa, oraz liczne produkcje wideo dla wielu marek.

Przykładowe realizacje:

Bilikid - jak uczyć swoje dziecko angielskiego? / film promocyjny

Influencer LIVE Wrocław 2020

Pan Poeta - promocja książki

Greater Poland Beer Award 2019

Apriva - Gluton / film promocyjny

Sklep dla Lekarza - promocja stetoskopów

RAVEHARD - Gra karciana

The Junkies - Teoria Obrotu Ciał Niebieskich (music clip)