fbpx

Czy można zdobyć świat w jedną minutę?

Kwi 18, 2014

Pewnie twierdzisz, że masz za mało czas, większość czynności trzeba odłożyć na później? Praca, dziecko, szkoła, codzienna rutyna wzorcowego Polaka. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, wystarczy minuta, by świat o Tobie usłyszał!

Wczoraj szykując się do pracy w głowie pojawiła się taka myśl:

„Dlaczego ciągle musisz się spieszyć? Czy nie łatwiej zrobić coś odrobinie wcześniej, taki jakiś  rozlazły się robisz.”

Wiesz, że w 5 min zdążyłem, spakować się do pracy, pościelić łóżko ogarnąć kuchnie, wyjść z domu i jeszcze byłem na przystanku przed tramwajem! Nie wierzyłem, normalnie sam czułem wewnętrzną dumę i podniecenie. Wtedy wpadłem na pomysł, by przeanalizować ile czasu potrzebujemy, bo dokonać czegoś wielkiego. Odpowiedź jest prosta, WYSTARCZY JEDNA MINUTA!

Hit świata muzyki
Znasz belgijskiego wykonawcę Stromae i jego przebój „Alors On Dance„? Założę się, że tak. Czy wiesz, że ten przebój powstał w minutę? Niewiarygodne co, to patrz:

Też byłem w szoku, dzięki zwykłemu przypadkowi i jednej minucie pracy, cały świat tańczył w rytmach „Alors on dance”. Do dziś słysząc w głośniku ten przebój tupie nogą i nucę pod nosem słowa.

Dwa filmy w minutę?
Są produkcje, które kradną nam życie, a może zamiast męczyć nas tak długimi produkcjami, robić minutowe filmy? Wyobraź sobie taką sytuacje:

-Hej! Idziemy do kina?
-Spoko tylko dziś maksymalnie 90 filmów, bo mam dużo pracy.
– Szkoda, to może jutro? Wiesz chciałem dziś zobaczyć 120, promocje w kinie mają!

Absurdalne wiem, ale to by było ale przeżycie. tytuły i obsada filmów, straciła by znaczenie :)

Na koniec jeszcze mały slajd znaleziony w sieci:

Co dzieje się w minutę Bartosz Pussak Cały Ja

Co dzieje się w minutę?

Szokujące jak szybko może się wszystko zmienić w naszym życiu. Jak ktoś mówi, że nasz sukces nie jest kwestią jednej chwili, przypadku, lub jednego spotkania niech zamilczy na wieki!