OFERTA FOTOGRAFIA

Fotografia Bartosz Pussak
Witaj

Szukasz fotografa?

Nazywam się Bartosz Pussak i fotografia jest ze mną już blisko 15 lat. Stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Robię zdjęcia każdego dnia, uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. Najlepiej czuję się w reportażach i portretach, ale od jakiegoś czasu również fotografia produktowa, biznesowa jest mi bardzo bliska.  Mieszkam w Poznaniu od blisko 10 lat to właśnie tutaj poznałem moją żonę, zacząłem pierwszą poważną pracę i tutaj urodziła się moja córka.

Jestem osobą niezwykle twórczą i nie boję się wyzwań. Wykonuję sesję na terenie Poznania, ale nie widzę problemu by pojechać gdzieś dalej.

Robię naprawdę fajne rzeczy

Fotografia to niezwykle kreatywana dziedzina sztuki i ja to dobrze rozumiem. W moich zdjęciach zawsze szukam prawdziwych ludzkich emocji oraz momentu, który warto uwiecznić na zawsze.

PORTRET

W portrecie mam spore doświadczenie. Fotografuję ludzi od blisko 10 lat i potrafię oddać ich prawdziwe emocje. Projekty takie jak ludziepoznania.pl i opinie fotografowanych osób, potwierdzają jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć.
od 250 PLN

SESJE RODZINNE

Uwiecznianie rodzinnych wspomnień to jedna z moich ulubionych kategorii fotografii. Sesje tego typu zawsze wiążą się z ogromną dawką emocji i radości.
od 350 PLN

SESJA BIZNESOWA

Sesje wykonywane dla celów biznesowych lub komercyjnych.
od 500 PLN
slider

Jest taka jedna niesamowita cecha wspaniałego fotografa nie to, że widzi więcej i z innej perspektywy… nie to, że zatrzymuje to co ulotne z najcudowniejszym wyczuciem, ale coś więcej… patrzy z podziwem i pasją na otaczający świat, zarażając Cie w jednej sekundzie tym entuzjazmem, rozluźnia atmosferę co sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, czego konsekwencja jest cudowne zdjęcie, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Takim „uwieczniaczem” jest dla mnie Bartosz. �

Marta Mys

Bartosz jest osobą niezwykle profesjonalną, stwarza bardzo miłą atmosferę, w której łatwiej jest przełamać wewnętrzne obawy, co sprawia, że na zdjęciach wygląda się naturalnie a nie sztucznie. Gorąco polecam

KO ED
Przykładowe zdjęcia