Witaj

Szukasz fotografa lub producenta i montażysty wideo?

Jestem przekonany, że jesteś we właściwym miejscu. Sesje zdjęciowe jakie wykonuję, są zawsze tworzone w oparciu o nasze wspólne założenia. Przygotowując się do każdej sesji, rozmawiam, słucham i wdrażam elementy, które są dla klienta kluczowe. Przez to powstałe fotografie spełniają oczekiwania każdej ze stron. Nie ma znaczenia, czy wykonujemy sesję biznesową, rodzinną czy produktową, dla mnie liczy się przede wszystkim, to co mamy wspólnie osiągnąć. Po sesji zdjęcia dostarczane są drogą elektroniczną w formie galerii online. Otrzymujesz pakiet po pierwszej obróbce i właśnie z tych zdjęć wybierasz najbardziej odpowiadające Tobie kadry.

Kolejnym, i ostatnim krokiem jest zaawansowana postprodukcja zdjęcia, polegająca na korekcie kolorystycznej. Wszystko robione jest z myślą o tym, aby efekt finalny spełniał Twoje oczekiwania.

Od ponad 6 lat zajmuję się produkcją i montażem filmów i kursów na platformy internetowe. W swoim dorobku mam również kilka produkcji reklam pod telewizję, przygotowanie ponad 40h materiałów na konferencję Influencer Live Wrocław 2020 oraz klipów muzycznych. Oferuję przygotowanie i profesjonalny montaż materiałów pod kursy online, webinary oraz produkcje komercyjne. Jeżeli nie masz sprzętu i nie wiesz w jaki sposób nagrać swój materiał, bez problemu pomogę w jego przygotowaniu.

Robię naprawdę fajne rzeczy

Fotografia to niezwykle kreatywana dziedzina sztuki i ja to dobrze rozumiem. W moich zdjęciach zawsze szukam prawdziwych ludzkich emocji oraz momentu, który warto uwiecznić.

Potrzebujesz profesjonalnej produkcji filmowej?

Od ponad 8 lat zajmuję się produkcją i montażem filmów na platformy internetowe. W swoim dorobku mam również kilka produkcji pod telewizję. Oferuję przygotowanie i profesjonalny montaż materiałów pod kursy online, webinary oraz produkcje komercyjne. Jeżeli nie masz sprzętu i nie wiesz w jaki sposób nagrać swój materiał, bez problemu pomogę w jego przygotowaniu.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do mnie jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, wspólnie wybierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

To nic nie kosztuje.

Rekomendacje

slider

Świetny fotograf, pełen pasji i zaangażowania. Bartek wie jak z pozornie normalnego zdjęcia zrobić coś co przyciągnie uwagę innych na dłużej. Pełen profesjonalizm, niebanalne kadry a przy tym dobra zabawa. Dla osób interesujących się chociaż trochę fotografią i sprzętem dobre źródło wiedzy.

Klaudia Walkowiak

Jest taka jedna niesamowita cecha wspaniałego fotografa nie to, że widzi więcej i z innej perspektywy… nie to, że zatrzymuje to co ulotne z najcudowniejszym wyczuciem, ale coś więcej… patrzy z podziwem i pasją na otaczający świat, zarażając Cie w jednej sekundzie tym entuzjazmem, rozluźnia atmosferę co sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, czego konsekwencja jest cudowne zdjęcie, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Takim „uwieczniaczem” jest dla mnie Bartosz. �

Marta Mys

Bartosz jest osobą niezwykle profesjonalną, stwarza bardzo miłą atmosferę, w której łatwiej jest przełamać wewnętrzne obawy, co sprawia, że na zdjęciach wygląda się naturalnie a nie sztucznie. Gorąco polecam

KO ED

Pomysł, umiejętności i sprzęt. To ma wielu fotografów. Ale Bartosz ma jeszcze dar. Jego trzecim okiem jest obiektyw. Świetna współpraca! Rekomenduję, MC

Max Czornyj

Sympatyczny i uśmiechnięty nie stwarza napiętej atmosfery, a za razem bardzo profesjonalny w podejściu do swojej pracy i klienta. 📸👌 Potrafił nie tylko świetnie uchwycić niezapomniane chwile, ale też towarzyszące im emocje! Gorąco polecam !!!

Kamila Pankowska

Pełen profesjonalizm!

Natalia Lisiecka

Czy polecam? Jeśli nie to tylko po to, by mieć takiego fachowca na wyłączność. Bartek jest takim typem artysty, który wydobywa z człowieka wszystko, co najlepsze. I dosłownie, i w przenośni. Zdjęcia wychodzą wspaniale nie tylko dlatego, że Bartek potrafi je odpowiednio skadrować i oświetlić. Przede wszystkim wie, jak sprawić, że człowiek po prostu chce mu pokazać najlepszego siebie. 11/10!

Grzegorz Brudnik

Doskonałe połączenie profesjonalizmu i świetnej zabawy podczas zdjęć, efekty widać na fotografiach. Praca z Bartosz Pussak Photography to sama przyjemność.

Marta Radomska

Człowiek tak pełen optymizmu i pozytywnej energii, że wszelki dystans i stres natychmiast znikają. Do tego profesjonalista w każdym calu. W efekcie zdjęcia wychodzą naturalne i po prostu piękne! Polecam na każdą okazję!

Alicja Janc

Zdecydowanie warto było ściągnąć tego człowieka z drugiego końca Polski. Pasja idealnie wymieszana z profesjonalizmem.

Kamil Nowak
Przykładowe zdjęcia