OFERTA FOTOGRAFIA

Fotografia Bartosz Pussak
Witaj

Szukasz fotografa?

Nazywam się Bartosz Pussak i fotografia jest ze mną już blisko 15 lat. Stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Robię zdjęcia każdego dnia, uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. Najlepiej czuję się w reportażach i portretach, ale od jakiegoś czasu również fotografia produktowa, biznesowa jest mi bardzo bliska.  Mieszkam w Poznaniu od blisko 10 lat to właśnie tutaj poznałem moją żonę, zacząłem pierwszą poważną pracę i tutaj urodziła się moja córka.

Jestem osobą niezwykle twórczą i nie boję się wyzwań. Wykonuję sesję na terenie Poznania, ale nie widzę problemu by pojechać gdzieś dalej.

Robię naprawdę fajne rzeczy

Fotografia to niezwykle kreatywana dziedzina sztuki i ja to dobrze rozumiem. W moich zdjęciach zawsze szukam prawdziwych ludzkich emocji oraz momentu, który warto uwiecznić na zawsze.

PORTRET

W portrecie mam spore doświadczenie. Fotografuję ludzi od blisko 10 lat i potrafię oddać ich prawdziwe emocje. Projekty takie jak ludziepoznania.pl i opinie fotografowanych osób, potwierdzają jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć.
od 599 PLN

SESJE PRODUKTOWE

Sesje pod indywidualną wycenę klienta.
od 699 PLN

SESJA BIZNESOWA

Sesje wykonywane dla celów biznesowych lub komercyjnych.
od 999 PLN

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do mnie jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, wspólnie wybierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

To nic nie kosztuje.

Rekomendacje

slider

Jest taka jedna niesamowita cecha wspaniałego fotografa nie to, że widzi więcej i z innej perspektywy… nie to, że zatrzymuje to co ulotne z najcudowniejszym wyczuciem, ale coś więcej… patrzy z podziwem i pasją na otaczający świat, zarażając Cie w jednej sekundzie tym entuzjazmem, rozluźnia atmosferę co sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, czego konsekwencja jest cudowne zdjęcie, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Takim „uwieczniaczem” jest dla mnie Bartosz. �

Marta Mys

Bartosz jest osobą niezwykle profesjonalną, stwarza bardzo miłą atmosferę, w której łatwiej jest przełamać wewnętrzne obawy, co sprawia, że na zdjęciach wygląda się naturalnie a nie sztucznie. Gorąco polecam

KO ED

Pomysł, umiejętności i sprzęt. To ma wielu fotografów. Ale Bartosz ma jeszcze dar. Jego trzecim okiem jest obiektyw. Świetna współpraca! Rekomenduję, MC

Max Czornyj

Pełen profesjonalizm!

Natalia Lisiecka

Czy polecam? Jeśli nie to tylko po to, by mieć takiego fachowca na wyłączność. Bartek jest takim typem artysty, który wydobywa z człowieka wszystko, co najlepsze. I dosłownie, i w przenośni. Zdjęcia wychodzą wspaniale nie tylko dlatego, że Bartek potrafi je odpowiednio skadrować i oświetlić. Przede wszystkim wie, jak sprawić, że człowiek po prostu chce mu pokazać najlepszego siebie. 11/10!

Grzegorz Brudnik
Przykładowe zdjęcia