fbpx

OFERTA FOTOGRAFIA

Fotografia Bartosz Pussak
Witaj

Szukasz fotografa?

Nazywam się Bartosz Pussak i fotografia jest ze mną już blisko 15 lat. Stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Robię zdjęcia każdego dnia, uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. Najlepiej czuję się w reportażach i portretach, ale od jakiegoś czasu również fotografia produktowa, biznesowa jest mi bardzo bliska.  Mieszkam w Poznaniu od blisko 10 lat to właśnie tutaj poznałem moją żonę, zacząłem pierwszą poważną pracę i tutaj urodziła się moja córka.

Jestem osobą niezwykle twórczą i nie boję się wyzwań. Wykonuję sesję na terenie Poznania, ale nie widzę problemu by pojechać gdzieś dalej.

Robię naprawdę fajne rzeczy

Fotografia to niezwykle kreatywana dziedzina sztuki i ja to dobrze rozumiem. W moich zdjęciach zawsze szukam prawdziwych ludzkich emocji oraz momentu, który warto uwiecznić na zawsze.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do mnie jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, wspólnie wybierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

To nic nie kosztuje.

Rekomendacje

slider

Świetny fotograf, pełen pasji i zaangażowania. Bartek wie jak z pozornie normalnego zdjęcia zrobić coś co przyciągnie uwagę innych na dłużej. Pełen profesjonalizm, niebanalne kadry a przy tym dobra zabawa. Dla osób interesujących się chociaż trochę fotografią i sprzętem dobre źródło wiedzy.

Klaudia Walkowiak

Jest taka jedna niesamowita cecha wspaniałego fotografa nie to, że widzi więcej i z innej perspektywy… nie to, że zatrzymuje to co ulotne z najcudowniejszym wyczuciem, ale coś więcej… patrzy z podziwem i pasją na otaczający świat, zarażając Cie w jednej sekundzie tym entuzjazmem, rozluźnia atmosferę co sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, czego konsekwencja jest cudowne zdjęcie, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Takim „uwieczniaczem” jest dla mnie Bartosz. �

Marta Mys

Bartosz jest osobą niezwykle profesjonalną, stwarza bardzo miłą atmosferę, w której łatwiej jest przełamać wewnętrzne obawy, co sprawia, że na zdjęciach wygląda się naturalnie a nie sztucznie. Gorąco polecam

KO ED

Pomysł, umiejętności i sprzęt. To ma wielu fotografów. Ale Bartosz ma jeszcze dar. Jego trzecim okiem jest obiektyw. Świetna współpraca! Rekomenduję, MC

Max Czornyj

Sympatyczny i uśmiechnięty nie stwarza napiętej atmosfery, a za razem bardzo profesjonalny w podejściu do swojej pracy i klienta. 📸👌 Potrafił nie tylko świetnie uchwycić niezapomniane chwile, ale też towarzyszące im emocje! Gorąco polecam !!!

Kamila Pankowska

Pełen profesjonalizm!

Natalia Lisiecka

Czy polecam? Jeśli nie to tylko po to, by mieć takiego fachowca na wyłączność. Bartek jest takim typem artysty, który wydobywa z człowieka wszystko, co najlepsze. I dosłownie, i w przenośni. Zdjęcia wychodzą wspaniale nie tylko dlatego, że Bartek potrafi je odpowiednio skadrować i oświetlić. Przede wszystkim wie, jak sprawić, że człowiek po prostu chce mu pokazać najlepszego siebie. 11/10!

Grzegorz Brudnik

Doskonałe połączenie profesjonalizmu i świetnej zabawy podczas zdjęć, efekty widać na fotografiach. Praca z Bartosz Pussak Photography to sama przyjemność.

Marta Radomska

Człowiek tak pełen optymizmu i pozytywnej energii, że wszelki dystans i stres natychmiast znikają. Do tego profesjonalista w każdym calu. W efekcie zdjęcia wychodzą naturalne i po prostu piękne! Polecam na każdą okazję!

Alicja Janc

Zdecydowanie warto było ściągnąć tego człowieka z drugiego końca Polski. Pasja idealnie wymieszana z profesjonalizmem.

Kamil Nowak
Przykładowe zdjęcia