fbpx

Rozpoczynam Projekt 365 fotografia w tym roku będzie ważna!

Sty 1, 2017

Witaj roku 2017 przez Bartosz Pussak na tookapic

Witaj roku 2017 przez Bartosz Pussak na tookapic

Czym jest projekt 365?

Projekt 365 ma mi pomóc w rozwoju mojego fotograficznego warsztatu. Bo samemu trudno się zmusić do nauki, trzeba mieć nad sobą jakieś reguły. Jak pewnie widzicie ostatni miesiąc w moim życiu należy do fotografii. Zawładnęła ona blogiem i bardzo mnie to cieszy, bo rozwijam swoją pasję jednocześnie rozwijając blog.

Moją codzienność możecie zobaczyć na vlogach (YouTube) i tak już będzie, tutaj będzie bardziej technicznie. Przyznaje szczerze, że przez ostatni rok nie miałem pomysłu na ten blog, dlatego częściej robiłem coś z kanałem YT i czerpałem z tego przyjemność. Na szczęście moja fotografia wróciła do mnie i tym samym pojawiły się nowe pomysły na to miejsce.

Zaczynam projekt 365. Szybko wyjaśnię…

Idea jest prosta: robisz zdjęcia. Robisz je codziennie. Wrzucasz jedno na dzień. Nie wrzucisz, projekt upada. Jak widzisz zasady są proste, zastanawiam się tylko czy mogę wrzucić fotografię zrobioną w danym dniu dzień później? Pewnie z biegiem czasu do tego dojdę, a narazie skupiam się na dniu jutrzejszym.

Założyłem sobie, że do końca roku musi się udać! Aparat zawsze mam przy sobie, robię codziennie kilkanaście zdjęć na Instagram i czerpię z tego satysfakcję. Dlatego projekt 365 w nowym roku to jedno z moich pierwszych postanowień, oby jako pierwsze nie upadło. Znam siebie i w kwestii fotografii to jestem raczej „wierny i stabilny”.

Zdjęcie będzie się pojawiało codziennie na tookapic, gdzie dziś założyłem konto. Możecie mnie obserwować, a może sami spróbujecie? To nie powinno być aż tak trudne?

Mam nadzieję, że Projekt 365 pomoże mi utrwalić niezapomniane chwile i podszkolić fotograficzny warsztat. Mam również nadzieję, że będę miał od Was wsparcie, bo początki są naprawdę trudne. Zachęcam również ciebie do tego wyznania, przed nami piękne 365 dni niech każdy dzień tego roku będzie uwieczniony na fotografii.

Do kolejnego zdjęcia! Ciekawe co mnie jutro czeka.


Przejdź do projektu: [button color=”” size=”” type=”square” target=”” link=”https://bartoszpussak.plprojekt-365″]PROJEKT 365[/button]