fbpx

Lato w podróży! Będzie się działo…

Lip 5, 2014

Szykuje się podróżniczy środek lata! Będzie okazja by chwycić za aparat, porobić dobre zdjęcia i skosztować europejskiej kuchni. Pierwsza na trasie będzie Hiszpania!

Czy macie tak, że z jednej strony ciężko gdzieś wyjechać, ale z drugiej czujecie wewnątrz takie szczęście i entuzjazm przed drogą? Dokładnie tak się czuję, bardzo ciężko wyjeżdża mi się z domu, zostawiając bliskich, ale też cieszę się ze spotkania z przyjaciółmi, którzy czekają w Hiszpanii.

Najlepsze Mojito Jakie piłem!

Najlepsze Mojito Jakie piłem!

Po dwóch latach wracam na Costa Brava!
Pamiętam mój ostatni dzień w Lloret de Mar, tak się składało, że przeprowadzałem wtedy wywiad z Dawidem Kwiatkowskim. Siedzieliśmy sobie na gorącym od słońca piasku, za nami szumiało morze, a my dyskutowaliśmy o tym jak jest pięknie. [pull_quote_right]Piękne słońce, szum fal i przepyszne Mojito… To mój obraz Lloret de Mar[/pull_quote_right]Piłem wtedy najpyszniejsze Mojito w życiu! Było gigantycznych rozmiarów i  wytwarzało strasznie intensywny zapach mięty. Nie chciało mi się wtedy wracać, dużo się w życiu działo i po tak wspaniałych chwilach w Lloret de Mar, ciężko zejść na ziemię.

Nowy dział i relacje z wyjazdów
Będę pisał tutaj o aktualnych i nadchodzących podróżach, może pojawią się jakieś krótkie vlogi, sam jeszcze niewiem. Na pewno będzie dużo fotografii, bo tego zawsze sporo się nazbiera! W górnym menu w zakładce „Podróże” będziecie mogli znaleźć wszystkie wpisy i zdjęcia z wyjazdów.

Moje pierwsze podejście do nurkowania, również odbyło się w Lloret de Mar

Moje pierwsze podejście do nurkowania, również odbyło się w Lloret de Mar

Biegiem przez Europę!
Będzie też bieganie, dużo biegania! Takie miejsca zawsze zachęcają do aktywności fizycznej, możliwość biegu wzdłuż morza to coś pięknego! Costa Brawa to piękne miejsce, dzikie i malownicze wybrzeże, a w samym Lloret de Mar tereny mekko górzyste, więc będzie gdzie robić podbiegi!

Najprawdopodobniej załapie się też na organizowany, w czasie kiedy tam będę, biegu! Costa Music Run! Zapowiada się intensywny tydzień i wiele atrakcji, o których na razie nic nie będę pisał, przeczytacie w kolejnych notkach!
Zawsze najgorsze jest pakowanie, strasznie tego nie lubię, nigdy nie wiem co zabrać.. Muszę zacząć szybciej, by znowu nie robić tego na ostatnią chwile.

Wywiad z Dawidem Kwiatkowskim, podczas pobytu na obozie młodzieżowym, organizowanym przez biuro podróży Funclub.