fbpx

Jak dodać link do Instastory.

Cze 19, 2019

Pamiętam jak wielkim zawodem była dla mnie informacja o tym, że Instagram nie pozwala dodawać linków do Instagram Stories, jeżeli twoje konto nie ma 10k obserwujących. Zamknęło to sporo możliwości promocji choćby tekstów z bloga, czy filmów na Youtube. Znalazłem na to rozwiązanie, ta informacja wpadła mi jakiś czas temu w filmie od zagranicznych twórców.

Rozwiązanie jest naprawdę banalne. Potrzebujesz tylko 2 materiałów wideo. Jeden by dodać do IGTV, natomiast drugi by wrzucić do relacji i zachęcić użytkowników do przeciągnięcia palcem w górę. To proste rozwiązanie rozwiązało mój problem i myślę, że może pomoc również Tobie. Dzielenie się widzą jest bardzo istotnym elementem, dlatego cieszę się, że mogę cię czegoś nauczyć. Wiem, że tłumaczenie funkcjonalności Instastory może być kłopotliwe w formie tekstu. Dlatego przygotowałem film, w którym możecie razem ze mną, krok po kroku, dodać swoje treści :)

Podziel się tym materiałem o INSTASTORY

Jeżeli materiał jest dla ciebie pomocny i uważasz, że może pomóc również innym. Udostępnij go proszę zostaw komentarz i daj sygnał bym tworzył więcej treści o Instastory i ciekawostkach dotyczących treści wideo na Instagramie :)