fbpx

Pierwsze "Hej!" i kilka słów o blogu

Skoro tu trafiłeś to wypada mi się przywitać i opowiedzieć w kilku słowach o moim blogu.
Zatem „Hej!”. Moją wizją było stworzenie miejsca, gdzie będę się dobrze czuł i tym samym będę zapraszał tu innych by poczuli się jeszcze lepiej odemnie. Liczę, że odnajdziesz tutaj coś dla siebie i podzielisz się ze mną swoimi odczuciami.
Ostatnio robię sporo sesji fotograficznych, tworzę sporo kontentu na platformie Instagram. Moje Instastory w ostatnim czasie odnoszą spore sukcesy, a moja osoba postrzegana jest jako ekspert w tym temacie. Jeżeli szukasz moich zdjęć to odnajdziesz je w sekcji „Fotografia”.

Co znajdziesz na blogu?

Blog piszę od 2012 roku, ale dopiero teraz w roku 2018 czuję, że zaczyna wyglądać tak jak zawsze sobie to wyobrażałem. Życie jest bardzo przewrotne i tak samo przewrotny był ten blog. Przeczytasz tu wpisy poświęcone takim zganieniom jak ojcostwo, lifestyle, fotografia, a nawet kilka relacji z moich biegowych debiutów na polskich półmaratonach. Staram się pisać na tematy, które mocno mnie dotyczą i dobrze się w nich czuję. Lubię czytać książki, grać na Playstation, oglądać filmy i spędzać czas z rodziną. Bywają dni kiedy piszę o przemyśleniach, pomysłach i planach na przyszłość.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej więcej o mnie zapraszam w to miejsce.

 

 

O blogu - kim jestem