fbpx

Kim jestem?

Cześć tu Bartek, piszę ten blog od 2012 roku. Znajdziesz tutaj dużo fotografii, lifestyle oraz trochę tematów ojcowskich. Fotografią zajmuję się już prawie 12 lat, a od 2 lat zawodowo. Tworzę również treści wideo na YouTube i Instastory. Moje relacje na Instagramie przez ostatni czas, zyskały ogromną popularność.

Fotografia

Fotografia sprawia mi ogromną przyjemność, pisanie na blogu uzupełnia to wszystko i w pewien sposób łączy. Uwielbiam fotografię portretową i uliczną, bo nie ma nic piękniejszego od uchwycenia ludzkich emocji na zdjęciu.Wykonuję sesję ciążowe, rodzinne, produktowe, biznesowe oraz dziecięce.

W czasie wolnym spędzam dużo czasu z rodziną. Lubię od czasu do czasu włączyć konsolę i odciąć się od świata. Z książek uwielbiam kryminały; Remigiusz Mróz, Blake Crouch to moja bajka. Kanapa i film to dla mnie idealne połączenie.

fot. Agata Krypczyk

Jeżeli szukasz fotografa, to dobrze trafiłeś.  Napisz do mnie, wspólnie napewno zrobimy coś dobrego. Zajmuję się fotografią portretową, biznesową, dziecięcą, i produktową. Wykonuję sesje zdjęciowe plenerowe oraz studyjne. Od maja 2017 roku tworzę innowacyjne Instastory, w których pokazuję moje codzienne życie. Dzięki relacją mój profil na Instagramie zyskuje coraz większą popularność.
Miasto
Poznań, Polska, Świat.