fbpx
Nazywam się Bartosz Pussak i fotografia jest ze mną już od blisko 15 lat. Stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Wykonuję zdjęcia każdego dnia, uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. Najlepiej czuję się w portretach, fotografii produktowej oraz w produkcji filmów, wspomagających budowanie wizerunku w biznesie i reklamie produktów.  Od wielu lat mieszkam w Poznaniu i to właśnie tutaj poznałem moją żonę, zacząłem pierwszą poważną pracę i tutaj urodziły się moje córki Amelia i Matylda.

Jestem osobą kreatywną i nie boję się wyzwań. W 2017 roku zapoczątkowałem projekt LUDZIE POZNANIA, o którym napisały m.in portal Noizz.pl oraz magazyn Poznański Prestiż. Mam na swoim koncie sesje artystów oraz pisarzy tj. Max Czornyj, Remigiusz Mróz, Grzegorz Hyży, Tomasz Kieres czy Grzegorz Brudnik.

Zdjęcia z sesji Remigiusza Mroza pojawiły się na okładce czasopisma Pocisk. Wykonywałem również sesje zdjęciowe dla klubu piłkarskiego Raków Częstochowa, oraz liczne produkcje wideo dla wielu marek.

fot. Agata Krypczyk

Jeżeli szukasz fotografa, to dobrze trafiłeś.  Napisz do mnie, wspólnie napewno zrobimy coś dobrego. Zajmuję się fotografią portretową, biznesową, dziecięcą, i produktową. Wykonuję sesje zdjęciowe plenerowe oraz studyjne. Od maja 2017 roku tworzę innowacyjne Instastory, w których pokazuję moje codzienne życie. Dzięki relacją mój profil na Instagramie zyskuje coraz większą popularność.
Miasto
Poznań, Polska, Świat.