fbpx

Kim jestem?

Cześć tu Bartek, piszę ten blog od 2012 roku. Znajdziesz tutaj dużo fotografii, lifestyle oraz trochę tematów ojcowskich. Fotografią zajmuję się już prawie 17 lat, a od 2 lat zawodowo. Tworzę również treści wideo na YouTube i Instastory. Moje relacje na Instagramie przez ostatni czas, zyskały ogromną popularność.

Fotografia

Fotografia sprawia mi ogromną przyjemność, pisanie na blogu uzupełnia to wszystko i w pewien sposób łączy. Uwielbiam fotografię portretową i uliczną, bo nie ma nic piękniejszego od uchwycenia ludzkich emocji na zdjęciu.Wykonuję sesję ciążowe, rodzinne, produktowe, biznesowe oraz dziecięce.

W czasie wolnym spędzam sporo czasu z córką i żoną. Lubię od czasu do czasu włączyć konsolę i odciąć się od wszystkiego. Z książek uwielbiam kryminały; Remigiusz Mróz, Blake Crouch to moja bajka. Kanapa i film to dla mnie idealne połączenie.

fot. Agata Krypczyk

Jeżeli szukasz fotografa, masz fajny projekt do realizacji na blogu napisz wspólnie napewno zrobimy coś dobrego. Zajmuję się fotografią portretową, biznesową, dziecieńcą, narzeczeńską, produktową. Wykonuję sesje zdjęciowe plenerowe oraz w domu. Od maja 2017 roku tworzę innowacyjne Instastory w których pokazuję moje codzienne życie. Dzięki temu mój profil na Instagramie zyskuje coraz większą popularność.
Miasto
Poznań, Polska, Świat.
Telefon