fbpx

Piwo I LOVE YOU. Poznańskie Targi Piwne

Lis 1, 2016

To co tutaj dziś przeczytacie jeszcze nigdy nie było powiedziane na tym blogu. Chciałbym wyjawić wam mały sekret – strasznie lubię piwo! Nieważne jak dużo go piję, za każdym razem smakuje wyśmienicie. To wszystko ma jednak swój początek…

Historia jednego wypitego piwa.

Chciałbym się podzielić taką anegdotą. Dawno, dawno temu, a właściwie to bardzo dawno temu był sobie nastolatek, który straszliwie chciał poznać jak smakuje piwo. W tym celu poszedł do sklepu i poprosił, zmęczoną życiem Panią, o jedną butelkę mocnego piwa. Wypił, wrócił do domu i przewrócił się w korytarzu. Tak rozpoczynała się mniej więcej historia mojego uwielbienia do piwa. Śmieszne? Teraz tak, ale w tamtym momencie to była dla mnie życiowa lekcja.

Co się zmieniło w miłości do piwa?

W miłości do piwa w zasadzie nic. Wciąż kocham je pić, a w życiu jak każdy kiedyś pewnie dorosłem, skończyłem studia, świetnie spełniam się w roli grafika/ fotografa, mam przecudowną żonę i najwspanialszą córkę, w końcu mam swoją wymarzoną konsolę i kręcę vlogi na YouTube. Poza tym rodzaj pitego alkoholu i jego ilość, wybieram w pełni świadomie i staram się odkrywać coraz to nowe smaki.

Dlatego właśnie postanowiłem 4 listopada odwiedzić Poznańskie Targi Piwne bo można się tam dowiedzieć o piwie praktycznie wszystkiego. Możemy poznać tajniki jego warzenia i oddać się degustacji. Podczas targów poznamy piwa, które wyszły spod rąk najróżniejszych browarów rzemieślniczych. Będziemy świadkami finału Konkursu Piw Domowych, będzie piwna matura dla osób, które w temacie piwa wiedzą wszystko. Więc jeżeli kochacie piwo i wcale nie musicie wiedzieć o nim wszystkiego, to serdecznie zachęcam to odwiedzenie 4-6 listopada Poznańskich Targów Piwa. Ja będę tam napewno w sobotę więc możemy razem odwiedzić blisko 100 wystawców i napić się 400 rodzajów piw. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie.

Konkurs

Przygotowałem dla was mini konkurs. Do rozdania mam 3x 3-dniowy karnet wielorazowego wejścia, w którego skład wchodzi jedno Piwo Targowe i szklanka PTP!

Konkurs jest banalny. Wystarczy, że w komentarzu napiszecie jak najczęściej spędzacie czas przy piwie i za co je kochacie. Spośród wszystkich komentarzy wybiorę 3 najlepsze i oddam autorom karnet! Konkurs kończy się 2 listopada o 23:59. Wyniki konkursu ogłoszę 3 listopada o 12:00 na moim Facebooku. Do działa i do zobaczenia na targach!

Wyniki konkursu:

Na wstępie chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za zaangażowanie i udział w konkursie.Podobno im więcej osób, tym trudniej wybrać zwycięzcę Otóż nie do końca się z tym zgadzam, wszystkie odpowiedzi przesłane przez Was są świetne, ale mogę wybrać tylko 3 z nich…

Poniżej lista osób, które wygrywają 3-dniowy karnet na Poznańskie Targi Piwne

– Patryk Szczepański
– Nataly Barlage
– Rafał Marszałek 

Serdecznie gratuluje, proszę was o wiadomość priv, napiszę Wam jak można odebrać karnet!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i do zobaczenia w sobotę.


Wpis powstał we współpracy z Poznańskimi Targami Piwnymi.


[mailerlite_form form_id=1]