fbpx

Pomóż mi stać się „Stylowym Misiem”.

Kwi 11, 2014

Zalewa mnie krew, gdy czuje się gorszy od innych. Lubię się wyróżniać, lubię łamać stereotypy. Chciałbym mieć więcej odwagi niż rozumu, bo rozum mnie tylko ogranicza. Chciałby popatrzeć za siebie i widzieć tylko to co będzie, za minutę, przede mną. Ostatnio słyszę, że można być „Stylowym Misiem”, niech tak się stanie.

W pogoni za modą.
Czasami śledzę blogi modowe, rzadko które jednak pokazują modę męską. Czy wynika to z faktu, że takie miejsca w większości przypadków prowadzone są przez kobiety? Czy może moda męska jest tak bardzo niszowa, że nie warto jej w ogóle pokazywać?

Ciężko znaleźć męskie trendy w sieci. Pozostaje kilka markowych stron z ciuchami, które od pewnego czasu oferują nam Lookbook, gdzie możemy zobaczyć panujące trendy w modzie męskiej i damskiej. Może po prostu nie potrafię dobrze szukać? Nie chodzi mi o stroje eleganckie, wyjściowe, takich stron jest sporo. Szukam bardziej luźnych zestawów ciuchów, takich na teraz albo pokazujące co w najbliższym czasie będzie modne.

Polacy ubierają się dobrze?
Widząc wiele osób na ulicach Poznania, muszę stwierdzić, że zaczyna się tu mocno poprawiać. Stylizacji i „czucie mody” w naszym mieście wchodzi na wyższy poziom. Coraz więcej ludzi dba o swój indywidualizm i nie boją się wyrażać tego na ulicy, w kawiarni, czy imprezie. Ja często poszukując czegoś nowego, szukam po internetach i modnych czasopismach.  Mało tego… Nie jestem jakimś znawcą, ale fajny ubiór to jeszcze lepsze samopoczucie i droga do wewnętrznego, osobistego sukcesu. Lubię nietypowe ubrania, choć takie z reguły są najdroższa i najciężej dostępne.

Jeżeli macie jakieś fajne blogi modowe, męskie zostawcie namiar. Uratujecie mnie na drodze do bycia „Stylowym Misiem” :)