fbpx

Sesja Biznesowa - Kamil Nowak blog ojciecSesja Biznesowa – Kamil | Blog Ojciec

Wyjazd do Krakowa na sesję biznesową Kamila, był dla mnie czymś bardzo ważnym. Po pierwsze nie byłem w Krakowie od blisko 6 lat. Po drugie sesja w miejscu którego praktycznie nie znam to dość duże wyzwanie dla mojej kreatywności. Kamil jest autorem jednego z największych, jak nie największego bloga ojcowskiego w Polsce – blogojciec.pl. Niedługo wydaje swoją pierwszą książkę i to jeden z powodów, dla których chciał mieć wykonaną sesję biznesową.

Nasza sesja skupił się na krakowskim Kazimierzu, ponieważ zatrzymałem się tam na noc u Oskara i Magdy (dzięki jeszcze raz za gościnę <3). Wieczorem oprowadzili mnie po okolicy, tak bym mógł poznać ciekawe kadrowo miejsca Kazimierza. Tego rodzaju sesje zdjęciowe zawsze mnie wciągają i staram się do nich przygotować jeszcze długo przed ich wykonaniem. Szukam inspiracji, pytam zawsze drugą stronę o oczekiwania i ewentualne wskazówki. To bardzo pomaga w pracy na miejscu i postrzegania otaczającego nas krajobrazu. Tak w ogóle to krakowski Kazimierz – KOCHAM CIĘ! Tu jest tak pięknie i klimatycznie…

Poszło nam dość sprawnie, bo zamknęliśmy sesję w 4h, gdzie zdążyliśmy jeszcze porozmawiać i napić się dobrej kawy.


Zachęcam do zapoznania się z innymi moimi sesjami biznesowymi ostatnio wykonałem m.in sesję Grzegorza Brudnika i Maxa Czornyja dla Wydawnictwa Filia w Poznaniu. Jeżeli szukacie fotografa to zapraszam do współpracy :)

Umów się na sesję: sesja@pussakbartosz.pl

 

Poniżej wybrałem kilka zdjęć z sesji.


Kraków, 2018