fbpx

Sesja ciążowa dla Magdy Larsa w Poznaniu

Sty 1, 2017

Sesja ciążowa Poznań 2016

Sesja ciążowa wykonana została w warunkach domowych. Większość zdjęć wykonanych zostało przy wykorzystaniu światła dziennego. Wspomagałem się również jedną lampą reporterską. Strasznie dobrze czuję się w takiego rodzaju projektach, można bardzo fajnie stworzyć niezapomnianą pamiątkę i oddać piękno tego niezwykle ważnego momentu życia.

 W sprawach sesji i terminów proszę pisać: sesja@bartoszpussak.pl

Sesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa PoznańSesja Ciążowa Poznań


Grudzień 2016

To już kolejna sesja ciążowa jaką udało mi się wykonać. Po czasie widzę, że sprawia mi to ogromną przyjemność i otwiera wyobraźnie. Sesja ciążowa to trudny temat, bo każda mama, czy nawet tata ten czas chce pamiętać jak najlepiej. Dlatego zawsze staram się dużo rozmawiać o oczekiwaniach o gustach, przede wszystkim o dobrym samopoczuciu podczas sesji. Oczywiście dobre nastawienie rodziców jest równie ważne, czasami mamy zły dzień i sesję trzeba przełożyć, a to wcale nie wpływa na jej późniejszy efekt.

Zachęcam wszystkich by takie sesje ciążowe robili, bo to niezwykła pamiątka i radość jak po roku, albo kilku latach usiądziemy do takich zdjęć i wspomnienia wracają.