fbpx

Sesja portretowa Zuza i Cezary.

Sie 13, 2017

Wczoraj byliśmy na koncercie zespołu Rebeka, który odbywał się przy Starym Browarze. Długo szukałem miejsca na sesję inspirowaną fotografią jaką wykonuje Brandon Woelfel. Udało mi się na szczecie namówić Zuzę i Cezarego i oto jej efekty.

Brandon Woelfel i jego technika fotografowania

Magią takich fotografii jest to, że są robione praktycznie o zmroku, z dodatkiem lampek choinkowych i zastanych świateł na ulicach miasta. Im więcej neonów, lamp i szyldów w tle tym ciekawszy efekt końcowy. Myślę, że jak na pierwsze zderzenie z tego rodzaju sesją to wyszło bardzo poprawnie! W niektórych ujęciach używałem pryzmatu fotograficznego, aby jeszcze bardziej pobawić się wpadającym światłem w obiektyw.

Taka sesja portretowa wypada bardzo klimatycznie, dużo w niej ciepła i pozytywnych emocji. Myślę, że tego rodzaju sesje będę jeszcze nie raz wykonywał przy okazji sesji w udziałem zakochanych :)


 

Fotografia, portret, poznań sesja zdjęciowaFotografia, portret, poznań sesja zdjęciowaFotografia, portret, poznań sesja zdjęciowaFotografia, portret, poznań sesja zdjęciowaFotografia, portret, poznań sesja zdjęciowaFotografia, portret, poznań sesja zdjęciowa

 

Więcej sesji już wkrótce! Zachęcam do zapisania się do newslettera i śledzenie moich social media.

Sesja zdjęciowa Poznań

Jeżeli szukacie fotografa to w pełni się polecam :)
W sprawach sesji i terminów piszcie: sesja@bartoszpussak.pl