fbpx

The One

Kwi 3, 2013

Święta, mama w kuchni, jajka trzeba ugotować. Tata czyta gazetę, w telewizji mało się dzieje, a ja leże i myślę kiedy znowu zagram na klawiszach. Ostatnio tak mi na to czasu brakowało…

Ciężko znajdować czas na nasze przyjemności, szkoła, praca, dodatkowe projekty, korepetycje, koła naukowe i wiele innych rzeczy sprawia, że czas staje się naszym wirtualnym więzieniem. Często miałem tak w szkole, że niby cale popołudnie wolne tyle czasu przecież zostało, jakoś jednak uciekał on przez palce i skończyło się na cowieczornej spince.

Nauka do sprawdzianu zawsze dzieliła czas z czynnościami zupełnie bezsensowymi, w chwilach nauki jednak nabierają one dodatkowego sensu. Człowiek potrafi się zmotywować do posprzątania domu, zrobienia kisielu czy też budyniu. Wszystko po to by jak najmniej czasu spędzić nad książką.

Dziś postanowiłem usiąść do klawiszy i nagrać pierwszy podkład dla Dawida (@fakinshit). Nasz wspólny projekt muzyczny rusza powoli, ale zaczyna się dziać coś dobrego! Wkrótce Dawid ma mnie odwiedzić i nagramy coś razem. Tymczasem zapraszam do posłuchania mojego pierwszego coveru muzycznego w dodatku zagranego ze słuchu, mam nadzieję, że się mam spodoba!