fbpx

Tom, Piotr i ich rodzice – sesja dziecięca

Lis 24, 2014

Ostatnio mało robię zdjęć, chyba zupełnie zapominam jak ważne znaczenie fotografia miała w moim życiu. Zdjęcia jakimi dziś chcę się z wami podzielić, to dość odległa sesja.  Sesja dziecięca w sumie nigdy mnie nie ruszała. Teraz, im więcej robię takich zdjęć, tym bardziej to lubię.

„Tom, Piotr i ich rodzice”, to moja druga sesja dziecięca. Zderzenie z tego typu fotografią, to dla mnie zupełnie nowy etap życia, uczy cierpliwości i dużego dystansu. Tutaj wszystko dzieje się naprawdę szybko.

Dobrze mieć wśród znajomych osoby, które chętnie dają sobie zrobić taką sesje i pozwalają się nią później dzielić z innymi. Zawsze powstaje pytanie, czy opinia o fotografiach jakie zrobimy jest w pełni autentyczna. No cóż, mam nadzieję, że tak :) Zresztą sami oceńcie, koniec gadania i miłego oglądania.

Sesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz PussakSesja dziecięca fot. Bartosz Pussak

Tom, Piotr i ich rodzice.

Sesja dziecięca

Kilka słów na koniec

Jeżeli sesja przypadła tobie do gustu, zapraszam do działu Fotografia, gdzie znajdziesz wiele innych fotografii mojego autorstwa. Zapraszam Cię również do polubienia mojej strony na Facebook’u oraz częstszego zaglądania na mój blog.

Myślę, że w najbliższym czasie będę umieszczał nowe galerie zdjęciowe, które czekają na swoją kolej w biurkowej szufladzie. Często z fotografią jest jak z winem, im więcej czasu leży, tym bardziej smakuje przy delektowaniu się.

Miłego nadchodzącego tygodnia!