fbpx

Trendy, których nie rozumiem.

Cze 27, 2014

Ostatnio trafiam 2 zupełnie niezrozumiałe dla mnie trendy, które próbują przebić się i wejść w naszą codzienność. Przyglądając się temu coraz bliżej, boje się, że kiedyś coś takiego będzie normalnością.

1.Ciężko to nazwać jakkolwiek… Załóżmy, że to męskie pół stringi

Męskie pół stringi

Męskie pół stringi

Patrząc na te zdjęcia, zastanawiam się czy coś mnie w życiu ominęło? Kto o zdrowych zmysłach potrafiłby coś takiego założyć, a co dopiero wyjść z tym do ludzi. Majtki mają być wygodne i pomijając fakt, że również chronić naszą intymność. Patrząc na ten model, o wygodzie ciężko mówić, bo jak może być wygodne coś co przepraszam za wyrażenie „ciągnie ci jaja w bok..” i otwiera poślady. Wstawiając ten link na swojego Facebook’a, jedne z pierwszych komentarzy to:

„buehehe to dla gejków raczej ; )”, „No właśnie miałem napisać że pedalstwem wali :)” czy „I don’t want to live on this planet anymore”

No cóż, może nie wygląda to zbyt męsko i nie jest wygodne, ale do cholery ktoś to nosi! Ogarnia mnie strach, na samą myśl, gdybym miał spotkać kogoś w tym czymś na plaży…

2. Bikini z sutkami

Damski top lato 2014

Damski top lato 2014

I oto na drugim miejscu pojawia się damski biustonosz, z nadrukiem imitującym kobiece piersi. No cóż na pewno będzie przyciągało uwagę i niejedna osoba da się na to nabrać. Tylko po co coś takiego nosić, skoro można równie dobrze postawić na naturę? Jeżeli przykładowa Kasia, zakupi sobie takie cudo, dodam, że producent daje nam do wyboru kolor brodawki i odcieniu skóry – GENIALNE! Udowodni, że wstydu raczej się nie leka. Dodatkowo, da dowód ogromnego dystansu do swojego ciała, więc po co zakładać „sztuczne cycki” na siebie? Jej naturalne piękno bardziej urzeknie, każdego na tej planecie.

Można wywnioskować, że w obu przypadkach producenci postawili na „genialny pomysł”, który ma przyciągnąć klienta i swoją oryginalnością, zachęcić go do zakupu. Tylko czy, zwykłemu Kowalskiemu nie wystarczy, że udostępni taką fotkę na fejsie i dostanie 2 lajki?