fbpx

Udało mi się! Nagrałem film.

Maj 21, 2014

Dziś nietypowy wpis, bo chciałem się wam, czymś pochwalić. Otóż, biuro podróży, w którym pracuje obchodzi właśnie 13 urodziny, z tej właśnie okazji przygotowałem 3 spoty reklamowe. I wyszło to bajecznie!

Dlaczego film?
Filmem zajmuję się od paru lat, na początku była to czysta zabawa. Teledysk dla zespołu moich znajomych, czy relacja z wernisażu fotograficznego, potem kilka filmów z skierowanych dla Funclub’u. Nawet nie widziałem, że tyle się tego nazbierało. Dziś jednak chciałem skupić się na ostatnim projekcie „13 urodziny”. Nie myślałem, że uda nam się wyciągnąć tak fajny materiał.

Produkcja
Filmy nagrywaliśmy w przedszkolu w Pobiedziskach, koło Poznania. Przed kamerą przemknęło ponad 100 dzieci, samo nagranie zajęło nam grubo ponad 6 godzin. Szczerze, w trakcie byłem przerażony. To był istny chaos, utrzymanie dzieci w ryzach to jakiś obłęd. Gdy efekt końcowy śmiga po YouTube i Facebook, widzę, że było warto. Najtrudniejsze w tym wszystkim było to, że pierwszy raz miałem zewnętrzny rejestrator dźwięku i po nagraniu musiałem sobie poradzić z odnalezieniem, odpowiedniej ścieżki i jej synchronizacją. Momentami to była walka z wiatrakami, ale też dobra lekcja na przyszłe nagrania.

No nic, dość tego wstępu, czas na produkt finalny.
Zapraszam do oglądania i na wakacje z Funclub’em :)

Urodziny

Pamper

Wakacje